Sıkça Sorulan Sorular

6 farklı kurda İngilizce eğitimi vermekteyiz. A1, A2, B1, B2,C1,C2. Kursiyerlerimiz, kurs başlamadan önce seviye tespit sınavına tabi tutulmakta, sınav neticesine göre seviyelerine uygun olan kurumuza yerleştirilmektedir.
İngilizceyi hiç bilmeyenler ya da çok az bilenler herhangi bir sınava tabi tutulmaksızın doğrudan Elemantary düzeyindeki 1. Kurumuzdan başlamaktadırlar.
ÜDS, KPDS veya TOEFL gibi özel amaçlı kurslarımıza katılmak için en az orta(Intermediate) seviyede İngilizce bilmek gerekir. Aksi takdirde kursiyerimiz bu seviyeye gelinceye kadar Genel veya Yoğun İngilizce kurslarımıza katılır.
LANGAUGE CENTRE olarak, eğitim sistemiz ve kalitemize güvenimiz nedeniyle, bir hafta süreyle kursiyer adaylarının kendilerine uygun bir seviyede derslerimizi izlemelerine izin veriyoruz. 1 hafta süreyle kurslarımıza ücretsiz katılan öğrencilerimizin % 99'u kursumuza kayıt olmaktadırlar.
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel öğretim kurumu statüsünde faaliyetlerimizi sürdürmekte olduğumuz için kursiyerlerimiz, kurslarımızın sonucunda girecekleri sınavlar neticesinde Milli Eğitim onaylı sertifika alabilmektedirler. Bu bazı kurslarımız için ise LANGUAGE CENTRE’den onaylı Kurs Katılım Belgesi olabilmektedir.
Kursiyerlerimiz için ücretsiz etkinliklerimizden bazıları şunlar: 1.Speaking Club: Genel İngilizce kurslarımıza katılan kursiyerlerimizden pratiğini artırmayı arzu edenler için düzenlediğimiz ücretsiz etkinliğimizdir. Hafta sonu belirlenen saatlerde düzenli bir şekilde devam eden etkinliğimize katılan kursiyerlerimiz bu sayede öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı yakalamaktadırlar. 2.Grammer Club: Herhangi bir nedenle derslerini kaçıran ya da gramer konuları açısından eksiği olan kursiyerlerimizin katıldığı ücretsiz bir etkinliğimizdir. Her Çarşamba 18-20 saatleri arasında gerçekleştirilen bu etkinliğe katılan kursiyerlerimizin konu eksiği kalmamaktadır. 3.Reading Club: Kursiyerlerimizin farklı düzeylerde hikaye kitaplarını kursumuzdan ücretsiz olarak temin etmelerini sağlayarak, kelime bilgilerini artırmada onlara katkı sağlamayı hedeflediğimiz ücretsiz aktivitemizdir.
Kurs ücretlerimizin, iştirak edilen kursun süresine uygun bir şekilde taksitle ödenebilmesi mümkündür. Taksitlendirme kredi kartıyla gerçekleştirilebildiği gibi nakden aylık ödemeler şeklinde de yapılabilir. Bununla birlikte peşin ödeme yapmak isteyenler için birtakım indirimler uygulanmaktadır.