Kulüblerimiz

Konuşma Kulübü
Kursiyerlerimizin İngilizce'yi akıcı ve doğru bir şekilde kullanabilmeleri ve konuşabilmeleri için belirli bir program dahilinde, Konuşma Kulübü adı altında sistemli bir çalışma yapılmaktadır. Öğrencilerimiz için ücretsiz olan bu aktivitemiz; İngilizce pratiği yapma şansı vermesi nedeniyle katılımcılara önemli kazanımlar sağlamaktadır. Konuşma Kulübü aktivitemiz her Cumartesi 17:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Okuma Kulübü
Yabancı dil eğitiminde kelime bilgisi çok önemlidir. İngilizce kelime bilgisini artırmanın en etkili yolu seviyeye uygun hikaye kitapları okumaktır. Bu aktivitemizde, kursiyerlerimiz kütüphanemizde her seviyede mevcut olan hikaye kitaplarını ödünç olarak almak suretiyle okumakta ve böylece kelime bilgilerini geliştirmektedirler.

Internet Kulübü
Yabancı dil ve bilgisayar kurslarımıza kayıtlı öğrencilerimiz internet sınıfımızdaki bilgisayarlarımızdan ve internet hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Grammer Kulübü
Herhangi bir nedenle devamsızlık yapmış ya da devam ettiği halde herhangi bir grammer konusunda eksiği olduğunu düşünen kursiyerlerimiz Grammer Kulübü faaliyetlerimizden ücretsiz faydalanabilirler. Her Cuma saat 17:00 - 19:00 saatleri arasında gerçekleştirilen bu aktivitemizle kursiyerlerimizin grammer bilgileri daha da pekişmekte ve grammer konularında eksikleri kalmamaktadır.