Yaz Kursları

Yabancı dil ve Bilgisayar kurslarımız için yoğunlaştırılmış yaz tatili programlarımız başlayacaktır. İlk gruplarımız 24 Haziran Pazartesi günü ders başı yapacaktır. Yoğun katılımın olduğu yaz kurslarımıza İngilizce ve/veya Bilgisayar öğrenmek isteyen herkesi bekliyoruz. Kayıtlarımız başlamıştır.
İngilizce yaz kurslarımızda üç tür programımız var. Birincisi lise, üniversite öğrencileri veya yetişkinler için haftada 15 saat olmak üzere toplam 120 saatten oluşmaktadır ve sınıflar seviye ve yaş grupları esas alınarak belirlenmektedir. İkinci programımız lise ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak haftada 9, toplamda 72 saatten oluşmaktadır. Üçüncü programımız ise ilköğretim öğrencileri içindir. Haftada 6 saat olmak üzere toplam 50 saatten oluşmaktadır. Haziran ayı içerisinde yapılacak olan kayıtlarda 120 saatlik programımızın fiyatı 840,00 TL, 72 saatlik programımızın fiyatı 540 tl ve 50 saatlik Programımızın ise 425 TL’dir. Bu fiyatlar üzerinden 4 taksit yapılmakta olup peşin ödeme indirimi %10'dur.
Bilgisayar kurslarımızda ise memur atamalarında geçerli bilgisayar işletmenliği sertifika programımız kısa bir süre için 240'TL'dir. Bu fiyat üzerinden 3 taksit yapılmaktadır. 
Çorum'un en iyi bilgisayar ve yabancı dil kursuna katılmayı siz de hak ediyorsunuz. Kendinize bir iyilik yapın. Bu yaz İngilizce / bilgisayar öğrenin. Kayıt için acele edin.