YDS (ÜDS ve KPDS) Hazırlık

Bilindiği üzere KPDS devlet memurlarının; ÜDS ise, üniversite öğretim elemanlarının girdikleri sınavlardı. KPDS ve ÜDS kaldırılarak bu sınavların yerine benzer ve ortak bir sınav olarak YDS getirilmiştir.Bu sınavda başarılı olmak için iyi bir dil seviyesinin yakalanması gereklidir. Bu programlarımıza katılacak olanların en az Intermediate(Orta Düzey) seviyesinde bir dil bilgileri olmalıdır. Bu seviyedeki katılımcılar için, standart programımızın toplam süresi 180 saat olup haftada 8 saat İngilizce eğitimi verilmektedir. Bunun dışında, özel grupların müracaatlarında ise programın toplam süresi ve haftalık ders saati; katılımcıların mevcut dil seviyeleri ile kendileri için gerekli olan bilgi düzeyi ve sınava kadarki süre dikkate alınarak belirlenir. 

Katılımcılar; Seviye Tespit Sınavlarına göre belirlenen, en fazla 16 (Ortalama 10) kişiden oluşan modern sınıflarda; sınavlara öğrenci yetiştirme alanında deneyimli, sürekli kendini yenileyen ve bu alandaki gelişmeleri yakından izleyen uzman öğretmenlerimiz nezaretinde ve bol dokümanımızla bu sınavlara iyi bir şekilde hazırlanmaktadırlar.

Bu sınavdaki referanslarımız; geçmiş dönemlerde bizimle ÜDS ve KPDS'ye hazırlanan Çorumdaki değişik fakültelerden üniversite hocalarımızdır. İlgilenenler bu hocalarımızla görüşebilirler.

Language Centre ile, kazanmak daha kolay!..