Üniversite (LYS5) Hazırlık

Bu program, üniversiteye dil (YDS) puanıyla girecek olan öğrencilerimiz için hazırlanmıştır. İngilizce öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, diğer dillerin filoloji bölümleri, turist rehberliği gibi, dil puanıyla öğrenci alan bölümlerin kazanılması amacına yönelik özel bir müfredat uygulanmaktadır. Lise 2, lise 3, lise 4 ve mezun öğrenciler için ayrı programlarımız vardır. 

Katılımcılar; Seviye Tespit Sınavlarına göre belirlenen, en fazla 19 (Ortalama 13) kişiden oluşan modern sınıflarda; YDS'ye öğrenci yetiştirme alanında deneyimli, sürekli kendini yenileyen ve bu alandaki gelişmeleri yakından izleyen uzman öğretmenlerimiz nezaretinde YDS'ye hazırlanmaktadırlar. Gerek yaprak testlerimiz, gerekse de deneme sınavlarımız ve öğrencilerimize ücretsiz verdiğimiz kitaplarımızla, doküman zenginlimiz öğrencilerin başarısını kolaylaştırmaktadır. Özel amaçlı bu çalışmalarımız, hem öğrencilerimizin istedikleri bölümleri kazanmalarını, hem de girdikleri üniversitelerde rahat bir eğitim dönemi geçirmelerini sağlamaktadır.

Kursumuzda bu programımız için; Lise 4 ve mezunlar için haftada 8 saat olmak üzere toplam 280 saat, lise 2. ve 3. sınıflar için ise haftada 6 saat olmak üzere toplam 180 saatlik bir İngilizce eğitimi verilmektedir. YDS'ye hazırlanan öğrencilerimizden isteyenler, işbirliği içerisinde olduğumuz Empati Pianalitik veya Nokta Tumay Dershanelerinden hangisini tercih ederlerse o dershanede sözel dersleri de görmektedirler.Bu dershanelerimizde Sözel Dersleri görmek isteyen öğrencilerimizin ortak programımıza kayıt olması yeterlidir.  

Yabancı dil sınavına yabancı dil kursunda hazırlanılır. Bu programımızla ilgili referanslarımız; geçmiş yıllarda bizimle başaran onlarca öğrencimizdir. 

Amaç kazanmaksa, Language Centre kazandırır!..

YDS Başarılarımızdan Bazıları
* 2006 ÖSS-Dil Puanı Çorum 1.liği Türkiye 37.liği (Muhammed ÇİNKAYA)
* 2007 ÖSS-Dil Puanı Çorum 1.liği Türkiye 32.liği (Hilal KOÇ)
* 2007 ÖSS-Dil Puanı Çorum 2.liği Türkiye 147.liği (Emre KÜMBÜL)
* 2008 ÖSS-Dil Puanı Çorum 1.liği Türkiye 2.liği (Tuğçe Elif TAŞTAN) 
* 2008 ÖSS-Dil Puanı Çorum 3.lüğü Türkiye 30.luğu (Sümeyye Demir)